Interfejsy diagnostyczne

W pełni profesjonalne narzędzia diagnostyczne wymagające laptopa

Aktywne filtry
Interfejs Diagnostyczny Canscan AD100 PRO

Typ urządzenia: Interfejs

Obsługiwane pojazdy: Auta z grupy VAG, BMW, Opel, Ford, Mercedes, Fiat, Daewoo, Auta europejskie, Auta azjatyckie, Auta amerykańskie, Uniwersalny

Typ złącza: OBDII

Typ połączenia interfejsu: WiFi

Oprogramowanie w zestawie: Tak

Język oprogramowania: Polski

Gwarancja: 24 miesiące

Cena 899,00 zł
Interfejs Diagnostyczny AutoXscan RS900 PRO + 13 adapterów

Typ urządzenia: Interfejs diagnostyczny

Obsługiwane pojazdy: Auta europejskie, Auta amerykańskie, Auta azjatyckie, Auta z grupy VAG, BMW, Fiat, Ford, Mercedes, Opel, Marki do wyboru, Mini

Typ złącza: OBD II

Typ połączenia interfejsu: Bezpośrednie

Oprogramowanie w zestawie: Tak

Gwarancja: 36 miesięcy

Cena 2 999,00 zł
Interfejs diagnostyczny STN1170 ELM327 v3 Ford, Fiat, Mazda

Typ urządzenia: Interfejs

Obsługiwane pojazdy: Ford, Fiat, Mazda (323 BA; 323 BJ; 626 GE; 626 GF; 626 GF)

Typ złącza: OBDII/EOBDII

Typ połączenia interfejsu: USB do komputera

Oprogramowanie w zestawie: Tak

Gwarancja: 24 miesiące

Cena 149,00 zł

Interfejs diagnostyczny – uniwersalne oprogramowanie do przeprowadzania diagnostyki samochodów osobowych

Jeżeli chcesz zyskać możliwość przeprowadzania szybkiej weryfikacji błędów oraz ogólnej diagnostyki pojazdowej – koniecznie musisz się zaopatrzyć w swój własny interfejs diagnostyczny. Poznaj naszą szeroką ofertę tego rodzaju produktów, pośród której z pewnością wybierzesz model najbardziej dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Co daje posiadanie i korzystanie z interfejsu diagnostycznego?

Pośród wielu zalet tego typu urządzeń na pierwszy plan wyłaniają się trzy główne aspekty, dla których warto zainteresować się zakupem tego rodzaju sprzętu. Pierwsze miejsce zajmuje jego mobilność, drugie uniwersalność, trzecie – atrakcyjna cena. A oto szczegółowe wyjaśnienie każdej z tych zalet:

  • Pełna mobilność, bowiem do jego instalacji oraz późniejszej diagnostyki potrzebujesz jedynie samochodu oraz urządzenia z oprogramowaniem (np. smartfonu). Nie musisz udawać się na specjalne stacje diagnostyczne, podłączać pojazdu osobowego do skomplikowanej aparatury, czy też zaopatrywać się z inny sprzęt.
  • Dopasowanie do wielu urządzeń, albowiem tego rodzaj sprzęt bez żadnego problemy podłączysz do dowolnego smartfonu, a także z powodzeniem połączysz się nim z każdego rodzaju pojazdem.
  • Bez konieczności posiadania drogiego sprzętu, interfejs jest bowiem urządzeniem, które daje możliwość przeprowadzania podstawowych kontroli pojazdu bez wizyty na stacji, a tym bardziej bez podłączania drogiej i skomplikowanej w obsłudze aparatury diagnostycznej.

Dzięki korzystaniu z interfejsu diagnostycznego zyskasz dostęp do wszystkim najważniejszych informacji na temat pojazdu, w którym zostanie on zainstalowany.

Interfejs diagnostyczny do wszystkich marek

Jak już został wspomniane – jest to sprzęt w pełni wszechstronny, a co za tym idzie - można go dopasować do wielu modeli pojazdów, oferowanych przez wielu producentów zarówno z Europy, Azji, jak i Ameryki. Interfejsy, które oferujemy współpracują z większością popularnych marek samochodowych, takich jak: BMW, Mercedes, Audi, Opel, Skoda, Dacia, Lancia, Kia, Suzuki, Mazda, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Fiat, Alfa Romeo, Renault, Peugeot, Citroen i nie tylko.

Obsługa i korzystanie z interfejsu diagnostycznego

Obsługiwanie tego urządzenia należy do bardzo prostych czynności. W pierwszym kroku należy dokonać instalacji oprogramowania na wybranym smartfonie. W drugim - należy podłączyć urządzenie do odpowiedniego portu znajdującego się w samochodzie, a następnie połączyć się za pomocą telefonu.

Cała diagnostyka odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie, za której pomocą możesz sprawdzić wszystkie najważniejsze aspekty oraz parametry związane z Twoim autem. A są to między innymi:

  • Sprawdzenie sterowników: elektroniki silnika, skrzyni biegów, hamulców, klimatyzacji, ogrzewania.
  • Skanowanie komputera w poszukiwaniu błędów.
  • Naprawianie wcześniej znalezionych błędów.
  • Sprawdzanie danych o pojeździe (na przykład jego numeru VIN).

Obsługa jest wyjątkowo prosta, dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet osoba na co dzień nie interesująca się aż tak skomplikowanymi zagadnieniami związanymi z mechaniką samochodową.

Interfejs pozwala na kontrolę najbardziej podstawowych, jak i nieco zaawansowanych parametrów samochodu, dzięki którym można nie tylko sprawdzić jego stan, ale także usunąć występujące błędy.

Ceny oferowanych przez nas interfejsów diagnostycznych są bardzo atrakcyjne. Najtańsze opcje zaczynają się już od 3999 złotych, średnie od 5999 zł, a urządzenia z najwyższej półki - od 9999 złotych.