Filtruj według

laptopy do warsztatu

Sprzęt do pracy w ciężkich warunkach

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukasz solidnego i wytrzymałego laptopa, który z powodzeniem odnajdzie się w Twoim warsztacie? Prowadzisz własny warsztat samochodowy, mechaniczny, wulkanizację lub inną firmę, w której liczą się wysokie parametry użytkowe, jak i sama odporność przenośnego komputera? Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz laptop idealnie nadający się do Twojej pracy.

Do czego w Twoim warsztacie jest Ci potrzebny laptop?

Komputer w warsztacie może być wykorzystywany na szereg różnych sposobów. Może być narzędziem służącym do wykonania diagnostyki komputerowej samochodów - w tym sprawdzania zbieżności kół, badania jakości spalin, sprawdzania poprawności pracy silnika, a nawet mierzenia mocy i liczby koni mechanicznych.

Z powodzeniem można go używać także do bieżącej pracy:

  • Pozyskiwania informacji (np. na temat budowy poszczególnych podzespołów, sprawdzania cenników części zamiennych oraz innych danych o aktualnie serwisowanych pojazdach).
  • Zamawiania towarów (wyszukiwania, a następnie kompletowania zamówień, wykonywania przelewów).
  • Bieżącej obsługi klientów (przyjmowania rezerwacji, reklamacji, odpisywania na maile).

Warsztatowy laptop wykonuje szereg różnych zadań, dlatego poza uniwersalnością, musi łączyć w sobie kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego będzie przyjemnością.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru laptopa, który będzie używany w warsztacie?

Poznaj kluczowe cechy i czynniki, jakie powinieneś wziąć pod uwagę wybierając swój wymarzony warsztatowy laptop.

Solidne wykonanie – warsztat jest miejscem szczególnie narażonym na różnego rodzaju uszkodzenia sprzętu. Wszechobecne narzędzia czy maszyny mogą być dużym zagrożeniem mogącym uszkodzić Twój firmowy komputer. Dlatego właśnie, podczas wyboru laptopa musisz wnikliwie ocenić, z jakiego materiału został wykonany. Czy ekran jest odporny na zarysowania, czy obudowa została wykonana z odpowiedniej jakości plastiku i wreszcie czy cała struktura laptopa sprawia, że jest on solidny i wytrzymały. Dobry laptop powinien mieć twardą obudowę, która się nie odkształca, a także być dość ciężki (to znak, że producent nie żałował materiału ????).

Czytelny i wygodny ekran – praca w warsztacie to funkcjonowanie w różnych warunkach – narażona na działanie słońca, lamp, jak i taka, w której oświetlenia po prostu brakuje. Dlatego właśnie musisz mieć pewność, że ekran Twojego przenośnego komputera jest w pełni czytelny i umożliwi Ci korzystanie z niego nawet w najbardziej niekomfortowych sytuacjach. Zwróć także uwagę na sam rozmiar ekranu. Jeśli często podróżujesz lub po prostu przemieszczasz się z miejsca na miejsce - dużo lepiej sprawdzi się mniejszy ekran laptopa np. o przekątnej do 14 cali. Jeżeli natomiast Twój komputer zazwyczaj będzie użytkowany stacjonarnie – postaw na większy ekran o rozmiarze minimum 15 cali lub więcej.

Szybkość i sprawność działania - nie ma nic gorszego niż wolno działający komputer. Zwłaszcza, jeśli na głowie masz mnóstwo obowiązków, co chwilę przychodzą nowi klienci, a Twoi współpracownicy wymagają dodatkowego wsparcia. Z tego powodu Twój warsztatowy laptop musi posiadać odpowiedni procesor, wystarczającą ilość pamięci RAM, a także dopasowany dysk. To zapewni Ci płynne i szybkie działanie, a także pozwoli ustrzec się przed częstymi awariami czy niechcianym zawieszaniem komputera.

Wytrzymała i żywotna bateria – podczas pracy w warsztacie, jak i innym miejscu, z pewnością wiele razy zdarzy Ci się obsługiwać komputer bez dostępu do prądu. Dlatego ważne jest, aby Twój laptop

posiadał odpowiednią baterię, która zapewni Ci długie godziny nieprzerwanej pracy. Nie chcesz chyba, aby Twój sprzęt odmówił współpracy w najmniej oczekiwanym momencie?

Laptop do warsztatu - cena

Finalna cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za ten przenośny komputer zależy od wielu czynników, w tym: producenta i modelu, parametrów technicznych oraz samej budowy. Określ to, czego potrzebujesz, ustal, jaką cenę maksymalnie możesz przeznaczyć na zakup laptopa, a następnie wybierz coś z naszej oferty. Gwarantujemy, że z pewnością znajdziesz laptop, którego szukasz!

Jaki laptop do warsztatu będzie najlepszy?

Wszystko naturalnie zależy od Twoich preferencji oraz specyfiki Twojego biznesu. W naszej ofercie znajdziesz laptopy wielu czołowych światowych producentów, z których z pewnością znajdziesz sprzęt idealny dla Twojej firmy. Sprawdź nasz sklep i wybierz laptop dla swojego warsztatu!