Filtruj według

Laptopy do biura

Stworzone do prac biurowych

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Poszukujesz idealnego laptopa, którego z powodzeniem wykorzystasz do pracy w biurze? Prowadzisz własny biznes lub szukasz komputera dla swoich pracowników? Koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem naszego sklepu online, w którym znajdziesz wiele laptopów przeznaczonych do pracy biurowej i nie tylko! Wybieraj spośród wielu wariantów, producentów, cen oraz parametrów, aby postawić na ten najlepszym dla Twojej firmy!

Jaki laptop do biura sprawdzi się najlepiej?

Wszystko zależy od sposobu jego wykorzystywania. W naszej ofercie znajdziesz biurowe laptopy, które indywidualnie dostosujesz zarówno do charakteru Twojej firmy, jak i konkretnych stanowisk Twoich pracowników. Zapewniamy bowiem laptopy dla:

  • Dla księgowej - posiadające duże ekrany i potężne moce przeliczeniowe, aby prowadzenie Twoich finansów stało się znacznie prostsze.
  • Dla grafika - oferujące doskonałą jakość wyświetlanej grafiki oraz świetne ekrany, idealnie wspierające codzienne prace nad nowymi wizualizacjami.
  • Dla informatyka – czyli szybkie i niezawodne komputery, ułatwiające codzienną pracę.
  • Dla sprzedawcy – lekkie, poręczne i z wytrzymałą baterią. Po to, aby mogły być wykorzystywane także poza biurem.
  • Dla każdego innego stanowiska, które wymaga dostępu do niezawodnego komputera.

Dla każdego innego stanowiska

Poznaj najważniejsze czynniki, na jakie musisz zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu.

Wygodny ekran, który nie męczy oczu – praca w biurze charakteryzuje się tym, że każdy z pracowników korzysta z komputera praktycznie przez całe 8 godzin. Dlatego też musisz zwrócić uwagę na to, aby ekran Twojego laptopa był przyjazny i w pełni bezpieczny dla każdego użytkownika. Wybierz zatem taki, który nie męczy oczu – najlepiej z czytelnym, matowym ekranem.

Jeżeli praca odbywa się w 100% w biurze – warto postawić na duży ekran o wielkości ponad 15 cali. W przypadku konieczności pracy także poza biurem, warto rozważyć zakup laptopa nieco mniejszego, który będzie też lżejszy i bardziej poręczny (np. 14-calowego).

Oszczędność energii – nieustanne korzystanie z komputera potrafi generować spore koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Zwłaszcza, jeśli w Twojej firmie na raz pracuje co najmniej kilka tego typu urządzeń. Dlatego, podczas dokonywania decyzji, jaki laptop do biura wybrać, zwróć uwagę na jego apetyt na prąd. Dobrze dobrany komputer pozwoli znacznie zmniejszyć Twoje rachunki za energię, a co za tym idzie - ograniczyć koszty ponoszone przez Twoje przedsiębiorstwo.

Komfortowa klawiatura – nieodzownym elementem pracy z laptopem jest konieczność korzystania z wbudowanej w niego klawiatury. Aby praca była bardziej efektywna, szybsza, wygodna, a co za tym idzie także mniej męcząca - warto dokładnie sprawdzić, tę część urządzenia.

Wybierając laptop do pracy w firmie zweryfikuj, czy jego klawiatura pracuje płynnie (klawisze wciskają się lekko i nie zacinają się). Jeżeli planujesz prace po zmroku lub w miejscach słabo oświetlonych - możesz również sprawdzić, czy klawiatura laptopa posiada dodatkowe oświetlenie. Ważnym czynnikiem dla niektórych jest też dźwięk wydawany przez klawisze. Dlatego sprawdź, czy klawiatura laptopa, którego zamierzasz kupić nie jest dla Ciebie przypadkiem za głośna. Nie jest to jednak najważniejszy czynnik. Pamiętaj bowiem, że zawsze możesz dokupić drugą klawiaturę ???? - podłączaną za pomocą kabla.

Laptop biurowy - cena

Ile przyjdzie Ci zapłacić na biurowy laptop dla Twojej firmy? Ostateczna cena uzależniona jest od kilku czynników, do których zaliczają się parametry komputera (czyli jego moc, wytrzymałość i dokładna specyfikacja techniczna), jego model, marka (producent), rozmiar (zarówno cale, jak i waga), a nawet rocznik (2017, 2018, 2019 itp.). Określ, do czego będzie Ci potrzebny, ustal swój budżet, a następnie zacznij poszukiwania. Mamy 100% pewność, że w naszym sklepie online znajdziesz dobry laptop dla Twojego biura!