Diagnostyka na iOS / Android

Teraz każdy może zdiagnozować swój pojazd

Aktywne filtry
Interfejs diagnostyczny XTOOL Anyscan A30
 • Typ urządzenia: Interfejs diagnostyczny
 • Obsługiwane pojazdy: Auta europejskie, Auta amerykańskie, Auta azjatyckie, Auta z grupy VAG
 • Typ złącza: EOBD, ALDL, OBD II
 • Typ połączenia interfejsu: Bluetooth
 • Oprogramowanie w zestawie: Tak
 • Język oprogramowania: Polski
 • Wyświetlacz: Kolorowy
 • Gwarancja: 36 miesięcy
Cena 899,00 zł
Interfejs diagnostyczny XTOOL OBDII mini

Typ urządzenia: Interfejs diagnostyczny

Obsługiwane pojazdy: Auta europejskie, Auta amerykańskie, Auta azjatyckie, Auta z grupy VAG

Typ złącza: OBDII

Typ połączenia interfejsu: Bluetooth

Oprogramowanie w zestawie: Tak

Język oprogramowania: Polski

Gwarancja: 24 miesięcy

Cena 159,00 zł

Diagnostyka iOS i Android – urządzenia do przeprowadzania kontroli za pomocą smartfonu lub tabletu

Postaw na szybkie i sprawne przeprowadzanie kontroli, poszukiwanie błędów oraz ogólną diagnostykę pojazdów osobowych. Wybierz sprzęt, dzięki któremu tych działań dokonasz za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego (smartfon lub tablet) z popularnymi systemami operacyjnymi (iOS lub Android). Już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertę sklepu internetowego i wybierz produkt, który najlepiej wpasuje się w Twoje potrzeby.

Diagnostyka auta smartfonem – kontrola samochodu przy użyciu telefonu

Diagnostyka za pomocą smartfonu jest niezwykle prosta, a do jej przeprowadzenia wystarczą zaledwie 3 kroki, czyli: instalacja oprogramowania na telefonie, podłączenie urządzenia do samochodu oraz finalne wykonanie diagnozy. Tym, co szczególnie wyróżnia tego rodzaju urządzenia i co jest zarazem ich wielką zaletą można ująć w 3 punktach:

 • Ogromna mobilność, dzięki której proces diagnozy, sprawdzania błędów, ich kasowania, czy po prostu weryfikowania informacji o danym samochodzie, można zrobić w dowolnym miejscu. Bez jeżdżenia do specjalnie wyposażonych warsztatów, stacji diagnostycznych itp., a nawet bez szukania i podpinania profesjonalnego, ale zarazem skomplikowanego sprzętu.
 • Kompatybilność z wieloma urządzeniami, która pozwala zarówno na przeprowadzanie diagnostyki za pomocą dowolnego smartfonu czy też tabletu wyposażonego w system Android lub iOS. Ale przede wszystkim daje możliwość podjęcia się praktycznie do dowolnego samochodu. Urządzenie działa bowiem z komputerami samochodowymi wszystkich najpopularniejszych modeli pojazdów oferowanych przez cenionych Europejskich, Azjatyckich oraz Amerykańskich producentów.

Aplikacja diagnostyczka pasuje do samochodów osobowych marek: Mercedes, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Audi, Alfa Romeo, Citroen, Opel, Renault, Skoda, Peugeot, Kia, BMW, Mazda, Suzuki czy Fiat.

 • Oszczędność pieniędzy, objawiająca się tym, że proste prace diagnostyczne mogą zostać przeprowadzone wyłącznie przy użyciu tego urządzenia oraz smartfonu bądź tabletu. Bez konieczności inwestowania w drogi i w pełni profesjonalny sprzęt, z którego zazwyczaj korzystają wyłącznie wyspecjalizowane firmy (warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów itp.).

Program do diagnostyki samochodu na Androida i iOS - obsługa i korzystanie

Bieżąca obsługa aplikacji do diagnostyki jest wyjątkowo prosta i ogranicza się do wykonania kilku intuicyjnych czynności. Pierwsza z nich to wspomniana już instalacja oprogramowania, drugi - podłączenie do samochodu, trzeci – wykonanie określonej czynności. Właśnie, do jakich działań można wykorzystywać program do diagnostyki auta smartfonem?

Oto kilka przykładów:

 • Sprawdzanie sterowników, w tym między innymi: elektroniki silnika, elektroniki skrzyni biegów, a także hamulców, klimatyzacji, czy chociażby ogrzewania.
 • Wnikliwe skanowanie komputera samochodowego w poszukiwaniu ewentualnych błędów.
 • Naprawianie wcześniej wykrytych błędów.
 • Weryfikacja danych na temat badanego pojazdu (na przykład jego numeru VIN).

Aplikacja do diagnostyki aut osobowych - cena

Ceny oferowanych przez nasz sklep internetowy aplikacji są w pełni dopasowane zarówno do potrzeb, jak i zasobności portfeli naszych klientów. Oferujemy zarówno tanie oprogramowania, których ceny zaczynają się od 129 złotych. W ofercie znajdują się także aplikacje ze średniej półki (cena od 499 złotych), jak i te w pełni profesjonalne, których zamówienie wiąże się z wydatkiem rzędu 999 złotych.

Już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci sposobność przeprowadzenia mobilnej diagnostyki pojazdu, wyłącznie przy użyciu smartfonu albo tabletu wyposażonego w system iOS bądź Android. Wybierz aplikację, którą chcesz i dokonaj jej zamówienia!